12 comments

 1. maciek says:

  jak sie ma dieta dunkana do zdrowia?

  znam osobe ktora schudla na niej z 92 na 58kg (niska kobieta). w sumie nauczyla sie zdrowego odzywiania, ale nie jada o stalych godzinach. moze jakis artykul na ten temat?

 2. Ania says:

  Super strona, bardzo dużo przydatnych informacji na temat diety i zdrowego odżywiania się. Po skorzystaniu z diety ułożonej przez Patrycję zgubiłam przeszkadzające mi kilogramy i nauczyłam się zdrowo jeść :).  Polecam stronę i osobistą konsultację. 

 3. Marta says:

  Ja również stosowałam ułożony przez Panią Patrycję jadłospis. Schudłam, czuje się zdrowo i nie tyje (co jest dla mnie najważniejsze). Nauczyłam się zasad zdrowego żywienia i wprowadziłam je do mojego domu na stałe :) 

 4. Kasia says:

  Strona bardzo przydatna osobom które chcą zgubić zbędne kilogramy lub nauczyć się zdrowego odżywiania. Ja rozpoczelam swoją przygodę z panią Patrycją i jestem bardzo zadowolona z doboru mojego planu żywieniowego.

 5. olenkaKG says:

  Pani Patrycja to bardzo ciepła i życzliwa osoba. Niewielu jest dietetyków, który pozostają w stałym kontakcie i w razie potrzeby służą pomocą i motywują do pracy. Plany żywieniowe są dostosowywane indywidualnie więc mamy dietę, którą z pewnością polubimy i będziemy się jej trzymać. Ja swoją uwielbiam! Polecam Panią Patrycję! ;D

 6. Iwona 30.10.2014 says:

  Pani Patrycja to znakomity dietetyk.Jest osobą posiadającą ogromną wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania.Dzięki opracowanej przez nią diecie udało mi się zgubić 11 kg w ciągu dwóch miesięcy. Dieta jest bardzo prosta a przepisy łatwe do przyrządzania.Dalej współpracuję z Panią Patrycją bez pomocy której nie osiągnęłabym tak zadowalających rezultatów.Dziękuję Pani Patrycjo,a wszystkim pragnącym pozbyć się nadwagi polecam umówić się na wizytę.To naprawdę bardzo sympatyczna Pani Gorąco polecam!!!

 7. Bieganie Uskrzydla says:

  Bardzo fajny blog. Generalnie porad związanych z dietą jest bardzo dużo w internecie, a każde hasło jest poruszane tysiące razy, ale docenia się, gdy ktoś sam bada dane zagadnienia i szuka wyjaśnień. Dieta to podstawa, jak to mówią 80% treningu, więc warto na nią zwracać uwagę. Pozdrawiam, Kamil :)

Dodaj komentarz